ASF

Kredi Olanakları

Satın almayı düşündüğünüz araç için daha fazla hayal kurmanıza gerek kalmadı… Düşük aylık taksitli, uygun faiz oranlı ve uzun vadeli farklı kredi seçenekleri, aracınıza en uygun koşullarda sahip olmanızı sağlıyor. Hem de showroomdan çıkmadan…

Kredi talebinizi, ASF Dacia’ya iletebilir ve destek alabilirsiniz. Satış temsilciniz, cazip kampanyalarımızdan size en uygun olanını seçmenize yardımcı olacaktır. Kredi başvurunuz, siz henüz yetkili satıcınızdayken hızla değerlendirilecektir. Krediyi kullanmak için gereken belgeleri de yine yetkili satıcınızda hiç vakit kaybetmeden kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Kredinizi; ihtiyaç duyduğunuz tutara, bütçenize uygun aylık taksitlere, planladığınız vadeye göre şekillendirebilir, geri ödeme planınızı satış temsilciniz ile birlikte oluşturabilirsiniz.

Dacia’nın genel olarak uyguladığı kredi şartları ise şöyledir;

Taşıt kredilerimiz genel uygulamamızda satın alacağınız aracınızın trafik kaydı üzerinde tesis edilen rehin ile bireysel nitelikli taşıt kredileri için yasal düzenlemenin öngördüğü maksimum kredi tutarı (fatura tutarının 100.000TL.’na kadar olan kısmı için %70, aşan kısmının %50’si) ticari nitelikli taşıt kredi için aracınızın bedelinin %80’ine kadar kullandırılabilmektedir.

Kredinizin taksitlerini anlaşmalı olduğumuz bankaların (Akbank ‘masrafsız’, İş Bankası, Garanti Bankası) yaygın şube ağı ve Ptt aracılığıyla toplam beşbini aşkın noktada ödeyebilirsiniz.