ASF

Hakkımızda

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan
ASF OTOMOTİV AŞ.
İSTANBUL Kartal ve KOCAELİ Gebze’de hizmet vermektedir.

Güçlü kadrosu ve ileri görüşlü, dinamik yapısıyla Dacia markasını en iyi şekilde temsil eden, kârlı satış ve satış sonrası hizmetlerini müşteriye sunan, gerek müşteri memnuniyeti gerekse yıllık ciro bazında otomotiv sektörünün liderleri arasında olan ASF Dacia sizlere birçok alanda hizmet sunuyor.

ASF faaliyetlerini kısaca inceleyecek olursak;

  • Dacia Araç Satışı,
  • El Faaliyetleri,
  • Satış Sonrası Servis ve Destek,
  • Kiralama,
  • Estetik,
  • Aksesuar Satışı

hizmetlerini profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

Yıllar boyu tüm yetkili satıcılıklar arasında “En Fazla Satış Yapan Bayi” ünvanını elinden bırakmayan ASF Otomotiv, üst üste birçok yıl ödülleri kendi bünyesine katmıştır.

Bugüne kadar satış konusunda olduğu kadar Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet konularında da pek çok ödül kazanan ASF, aynı zamanda çeşitli ISO Kalite Belgelerinin de sahibidir. Vermiş olduğu kaliteli hizmet müşterinin karar verme aşamasından satışı tamamladıktan sonra ihtiyaç duyacağı hizmet süreçlerini kapsar. Bu nedenle ASF Servis de yılı her zaman verilen hedeflerin üzerinde tamamlar. Kaliteli ekibi, yılların tecrübesi ve Satış Sonrası Hizmetleri ile de her zaman en çok tercih edilen servislerden biridir.

Uzman kadrosu ve güçlü birikimleri ile müşterilere her daim hak ettiği değeri gösteren ASF Dacia’nın en önemli hedefi müşteri memnuniyetini oluşturmaktır. Bundan dolayı her müşterinin hayalindeki aracı bulmasına yardımcı olur ve satış ekibi ile müşterinin, dilediği araç ile buluşabilmesini sağlar. Dünyanın önde gelen otomotiv firmalarının bayiliğini ve franchise’liğini yapan “FDN GRUBU” şirketlerinden biri olan ASF Otomotiv, köklü bir geçmişi de ardında barındırdığından dolayı sektörün öncü otomotiv kuruluşlarından biri olarak görülür. ASF Dacia, kurulduğu günden bu yana sayısız ödül almış ve başarılı birçok etkinliğe de imza atmıştır.

Kaliteli ürünler, özenli işçilik ve güven unsurunu esas alarak ilerlediğimiz bu yolculukta ilkelerimizden ve müşteri memnuniyeti anlayışımızdan ödün vermeden ilerleyecek ve yeni başarılara da imza atmaya devam edeceğiz.