Güncel Renault Satış Kampanyaları

Yeni araç satın almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

tr-renault-kampanya-satis-haziran2020.01

Yeni CLIO ve Yeni KADJAR’da Öğretmenler Günü fırsatı!

50.000 TL kredi için 24 ay vade ve %0,99 faiz fırsatı

Sınırlı sayıdaki yeni CLIO ve yeni KADJAR otomobilin tüm versiyonlarında perakende satın alımında uygulanan ve Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmamakta olup, 50.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneği için %0,99 faiz oranı sunulmaktadır. Kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre faiz oranı ve maliyet oranları değişiklik göstermektedir. 

Kampanyadan, mesleğine ilişkin belgeyi ibraz eden öğretmenler, öğretim görevlileri ve araştırma görevlileri yararlanabilir. Ruhsat sahibi, ilgili mesleği icra edenin kendisi olmalıdır. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgi Renault Yetkili Satıcılarında. (Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,19, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %15,28)

tr-renault-kampanya-satis-haziran2020.01

15.000 TL getir Yeni CLIO’yu götür

Kampanya kapsamında minimum 15.000 TL peşinat tutarı yatıran müşterilerimize teslimatı Aralık ayında yapılacak tüm Yeni Clio versiyonları için fiyat sabitlemesi yapılabilecektir. Anahtar teslim fiyatından kalan bakiye tutar hariç, kampanyaya katılım koşulu olarak yatırılan peşinat tutarı ile Renault Finans’tan kullanılan kredinin toplamı minimum 50.000 TL olmalıdır. 

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Yeni Clio’nun karma CO2 salımı 94 – 121; yakıt tüketimi 3,6 – 5,3 l/100km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. İlgili kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez. Ayrıntılı bilgi Renault Yetkili Satıcılarında. 

tr-renault-kampanya-satis-haziran2020.01

Yeni CLIO’ lar 15.000 TL’ ye Varan İndirim Fırsatıyla

Sınırlı sayıdaki tüm Yeni Clio’lar da 15.000 TL’ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor. İndirim tutarı, seçilen versiyona göre farklılık gösterebilir.

Yeni Clio’nun karma CO2 salımı 94 – 121; yakıt tüketimi 3,6 – 5,3 l/100km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Renault Yetkili Satıcılarında.

tr-renault-kampanya-satis-haziran2020.01

MEGANE Sedan 192.900 TL’den başlayan fiyatlarla

İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 bg otomobilin, perakende satın alımında geçerli, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. 

Megane’ın ortalama CO2 salımı 119 – 126; yakıt tüketimi 5,2 – 5,5 l/100km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.11.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Renault Yetkili Satıcılarında.