Renault MEGANE Hatchback

MEGANE Hatchback

MEGANE Hatchback

MEGANE Hatchback

MEGANE Hatchback

Tutkularına uyan!

Renault Megane HB - Yoğun tutkular

Yoğun tutkular

Şık formu, özgün çizgileriyle Renault MEGANE Hatchback. Güçlü tarzını yansıtan dışa dönük tasarımıyla seçimini tutkudan yana kullananlar için tasarlandı. Renault MEGANE Hatchback gerçek tutkuyu tatmanız için sizi direksiyonuna davet ediyor. Adrenalinizin yükselmesine izin verin, tutkularınıza uyanın.

Renault Megane HB - Teknolojik tutkular

Teknolojik tutkular

Kokpitte yerinizi alın, tutkularınıza uyanın. Renault MEGANE Hatchback’de size sıra dışı bir pilotaj deneyimi sunmak için her şey ayarlandı. 8,7“ büyük dikey dokunmatik ekran, R-LINK 2, Head-up Display, Multi-Sense…Yoğun tutkularınız için!

Renault Megane HB - Gelişmiş performans tutkusu

Gelişmiş performans tutkusu

Sürüş keyfi, artık daha da tutkulu. Renault MEGANE Hatchback’in motorunu daha da geliştirmek için, yarışlarda edinilen know-how’dan yararlanıldı.

Dış Tasarım

Güçlü omuzlar, sert çizgiler, etkileyici ön panjur ve ayırt edici kendine has EDGE dizayn LED farlar… Renault MEGANE Hatchback’in dinamik tasarımı içinizde güçlü duygular uyandıracak.

Renault Megane HB - Dış tasarım
Renault Megane HB - Full LED Pure Vision farlarla daha uzağı görürsünüz

Full LED Pure Vision farlarla daha uzağı görürsünüz

Geceleri bile optimum görüş alanından faydalanın. Full LED teknolojisinin ürettiği beyaz ışık, neredeyse güneş ışığı gibidir ve standart halojen lambalara göre %20 daha güçlü ışık verir.

İç Tasarım

Renault Megane HB - Kusursuz işçilik

Kusursuz işçilik

Yolcu bölümündeki krom kaplamanın ne kadar şık ve kaliteli olduğuna bakın. Baktığınız her yerde kaliteyi göreceksiniz.

 Renault MEGANE Hatchback Yüksek teknolojili sürücü bölmesi

Yüksek teknolojili sürücü bölmesi

Renault MEGANE Hatchback’in sezgisel gösterge paneli ve geniş orta konsolu teknolojileriyle sizi her yönden kuşatır. Akıcı torpido tasarımının ve R-LINK 2 multimedya sisteminin 8,7″ dokunmatik ekranının tadını çıkarın.

Renault Megane HB - Genişliği yolcularınızı çok mutlu edecek

Genişliği yolcularınızı çok mutlu edecek

Renault MEGANE Hatchback’in arka koltuğundaki yolcular, konforlu diz mesafesi ve geniş dirsek dayanağından faydalanır. Onların konforuna özen gösterirken 434 litre hacimli mükemmel bir bagaj tasarlamaktan da geri kalmadık.

Performans

Renault MEGANE Hatchback motor üretimindeki uzmanlığımızın tümünü ve en iyi Renault teknolojilerini sunar. Benzinli ve dizel motor seçeneklerinden tercih yapabilirsiniz ve çift kavramalı EDC otomatik vites kutusunun keyfini yaşayabilirsiniz.

Renault Megane HB - EDC otomatik vites kutusunu tercih edin

EDC otomatik vites kutusunu tercih edin

Özel teknolojileri çift kavramalı EDC otomatik vites kutusunun konforunu mekanik vites kutularının tepkiselliği ve ekonomikliğiyle bir araya getirir. Seçilen motora bağlı olarak altı veya yedi vitesli versiyonlarıyla esneklik, dinamik performans ve düşük yakıt tüketimi sunar. Daha ne isteyebilirsiniz?

Dijital Satış Danışmanı

Aracınızın değerini öğrenip, hızlı kredi başvurusu yapmak için linke tıklayın.

Renault MEGANE Hatchback’le bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Renault MEGANE Hatchback modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.